Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Regulamin zakupów

Regulamin zakupów

Regulamin określa zasady składania zamówień oraz sprzedaży towarów za pośrednictwem Sklepu Internetowego należącego do  "Róbeko" sp. zo.o. , zwanego dalej Sklepem. Złożenie przez Klienta zamówienia na określony towar oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

1. Sklep jest wyłączną własnością "Róbeko" sp. zo.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. 5 Lipca 45.

2. Sklep jest dostępny pod adresem internetowymi: http://www.zielonebiuro.com.

3. Zakupów w Sklepie mogą dokonywać podmioty prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby fizyczne.

4. Ceny wszystkich towarów prezentowanych w Sklepie są cenami brutto (wraz z podatkiem VAT), wyrażonymi w złotych polskich.

5. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie oraz przesłanie przez Klienta formularza zamówienia, udostępnionego podczas procedury zamawiania towarów.

6. Zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji w przypadku zamieszczenia w formularzu zamówienia niekompletnych lub niepełnych danych.

7. Wypełnienie i przesłanie przez Klienta formularza zamówienia stanowi złożenie oferty zakupu w rozumieniu kodeksu cywilnego.

8. Każde zamówienie przesłane do Sklepu jest potwierdzane telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej przez obsługę Sklepu.

9. Zamówienia można składać każdego dnia bez względu na porę. Realizacja zamówienia złożonego w dni powszednie po godz. 16:00 rozpocznie się w godzinach rannych następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone w dniu ustawowo wolnym od pracy rozpocznie się w godzinach rannych najbliższego dnia roboczego.

10. Dokonywanie zamówień i dostarczanie towarów poprzez Sklep ważne jest tylko na terytorium Polski.

11. Zamówiony towar zostanie przesłany przez Sklep za pośrednictwem firmy wybranej w formularzu zamówienia. W chwili otrzymania paczki należy bezwzględnie sprawdzić zawartość paczki w obecności kuriera.

12. Koszty przesyłki pokrywane są przez nabywcę towaru.

13. W przypadku większych zamówień, Sklep zastrzega sobie prawo ich realizacji w osobnych partiach.

14. Czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 14 dni roboczych. W uzasadnionych przypadkach może zostać wydłużony.

15. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości zrealizowania zamówienia z przyczyn niezależnych od siebie. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia Sklep niezwłocznie poinformuje o tym Klienta.

16. Sklep dołoży wszelkich starań, aby oferta cenowa prezentowana na stronach Sklepu była aktualna, a prezentowane towary były dostępne w ciągłej sprzedaży. W przypadku dokonania zamiany ceny towaru przez jego producenta przed zrealizowaniem złożonego zamówienia lub też czasowej niedostępności zamówionego towaru, Sklep niezwłocznie poinformuje o tym Klienta, który ma prawo w takiej sytuacji odstąpić od zamówienia.

17. Zamówione towary są dostarczane pod adres wskazany na formularzu zamówienia.

18. Składając zamówienie w Sklepie nabywca towaru wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie Spółki "Róbeko" oraz na ich przetwarzanie w celu realizacji umowy.

19. Dane osobowe są chronione zgodnie z Polityką prywatności Spółki "Róbeko".

20. Na życzenie Klienta istnieje możliwość dołączenia do przesyłki faktury VAT. Konieczne jest wówczas przesłanie danych do wystawienia faktury.

21. Zgłoszenia reklamacyjne przyjmowane są przez Sklep poprzez przesłanie e-maila lub pod numerem telefonu +48 515 485 467.

22. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności kuriera. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z kurierem protokołu reklamacyjnego.

23. W przypadku otrzymania towaru wadliwego lub niezgodnego ze specyfikacją Klient ma prawo do jego wymiany bądź zwrotu.

24. Sklep ma obowiązek uwzględnić uzasadnioną reklamację pod warunkiem, że została ona zgłoszona do tygodnia po otrzymaniu przesyłki.

25. Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować w oryginalne opakowanie fabryczne wraz z wszelkimi dodatkami, które Klient otrzymał przy dostawie i przesłać na adres:  "Róbeko" sp. z o.o. ul. 5 Lipca 45, 70-374 Szczecin.

26. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy Klienta, wszelkie koszty reklamacji pokrywa Klient.

27. Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 22 poz. 271) istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty jego otrzymania (upływ terminu biegnie od daty nadania listu przewozowego). Po terminie, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym nie ma możliwości odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży. Jednocześnie informuje się, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z pracownikiem Spółki "Róbeko" poprzez wysłanie wiadomości e-mail lub pod numerem telefonu +48 515 485 467.

28. Zwracany towar nie może nosić śladów używania ani nie może być z żaden sposób uszkodzony. Zwracany towar należy zapakować wraz z otrzymaną z nim fakturą.

29. W przypadku dokonania zwrotu produktu pieniądze przesyłane będą na konto bankowe wskazane przez Klienta.

30. Koszty związane z odesłaniem towaru ponosi Klient.

31. W przypadku zwrotu towaru przesyłką na koszt Sklepu zwrócona zostanie różnica pomiędzy ceną towaru a kosztami wysyłki, pobrania i pakowania oraz ubezpieczenia wysłanego towaru poniesionych przez Sklep.

32. Zastrzega się, iż w przypadku zaginięcia wysłanej przez Klienta przesyłki ze zwracanym towarem Sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności za towar. W takich przypadkach reklamacje należy wnosić do przewoźnika przesyłki.

33. Sklep zastrzega sobie prawo zmiany zasad sprzedaży określonych w niniejszym Regulaminie.

34. W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego i inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl